Danışmanlık Hizmetlerimiz

Danışmanlık Hizmetleri

Karadag’da sirket kurulumu, şirket kurulumuna istinaden çalışma ve oturma izinleri başvurularınızı gerçekleştiriyoruz.

Şirket kurulumu için, şirketin adı,şirketin adresi, faaliyet alanı(alanları), ortaklı yapısı, genel müdürün kim olacağına karar verdıkten sonra 4 iş günü içerisinde şirketinizi kuruyoruz.Eğer Karadag’da gerçek bir ofis tutmak istemezseniz size sanal bir ofis kiralayabiliriz.

Şirket evrakları gerekli kurumlardan alındıktan sonra çalışma ve oturma izinlerine başvurularımızı yapabiliyoruz. Bunun için Türkiyeden son mezun olunan okuldan alınan apostilli diploma örneği, diploma eğer üniversite diploması ise apostilli transkript, apostille adli sicil kaydı, Türkiyedeki ikamet adresi, pasaportun tüm sayfalarının kopyası, Karadagda kalınacak yerin noterli kira kontratı gerekmektedir. Eger Karadagda ikamet etmeyecekseniz size sanal bir ikamet adresi bulabiliriz.

Oturma-çalışma izni başvurusunu yaptıktan sonra 15 ila 21 gün içerisinde oturma izni kartınızı almaya gelebilirsiniz.

5(beş) yıla kadar oturma izinleri hersene yenilenmek zorundadır, bu süreç sonunda birkerede 5(beş) yıllık oturma iznine başvuru yapabilirsiniz.

5(beş) yıl sonra şartları oluşturduğunuz takdirde Vatandaşlığa basvurabilirsiniz. Bunun için Karadağca testinden geçmeniz, Türk Vatandaşlığından çıkmanız ve Hükümet yetkililerinden onay almanız gerekmektedir. İnternette yalan-yanlış yazıldığının aksine burada vatandaşlık almak cok zordur, fakat alacagınız oturma izinleri ile Karadag Avrupa Birliğine girdikten sonra serbest dolaşıma sizlerde dahil olabilirsiniz.