Montenegro

Montenegro sunmuş oldugu düşuk gelir vergisi orani (%9) ile uluslararasi ticaret ile ugrasan Yatirimcilar icin cok cazip bir ülke konumundadir. Ayrica Oturma ve Çalisma izniniz oldugu takdirde, Ab ye girdikten sonra sizlerde vizesiz Avrupa seyahati yapabileceksiniz, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi Avrupada gümrüksüz pazarlayabileceksiniz.

Montenegro gerek alt gerekse üst yapi olarak Avrupa Birliğine en kısa surede girebilecek standartlara sahiptir. Montenegronun  resmen AB üyesi olmasi beklenmektedir.

 

Sirket Kurulumu 5 gun, Oturma ve Calisma Izinleri 15 Gun

Montenegro’da şirketinizi 5 gun icerisinde faal konuma getiriyoruz. Sonrasinda 15 gun icerisinde oturma ve calisma izinlerinizi cikartiyoruz.  Siz ve aileniz Montenegro  Avrupa birliğine girdiğinden itibaren Avrupa’da serbest dolaşım sahibi olun.. Vergilerin düşük olduğu Montenegro’daki şirketiniz ile  Avrupa başta olmak üzere tüm dünya ile ticaret yapın ve sadece %21 KDV ve %9 gelir ve kurumlar vergisi ödeyin.

 

Az Nufuslu ve Ozel bir Ulke*Montenegro* Yatırımcıların Gözdesi !

Turizm, deniz, doğal güzellikleri ile Dünyada sayili özel bir ülke olan Montenegro da hem yatirim yapip hem de tatil havasinda bir yaşam sürebilirsiniz. Turk gazetelerinde çikan haberlere göre su anda KaradağTurkiyedeki sosyetenin ikinci adres olarak seçtikleri bir ülke haline gelmiştir.

 

Karadag a Ulasim Cok Rahat ve Vize Yok

Istanbuldan Montenegro’nun Başkenti Podgorica’ya ulaşım sadece 1.5 saattir.

 

Avrupa Birligi Tam Uyelik Icin sadece 3 Fasil Kalmistir

Montenegro gerek alt gerekse ust yapi olarak Avrupa Birligine en kisa surede girebilecek standartlara sahiptir. Montenegronun  resmen AB üyesi olmasi beklenmektedir.