Referanslar

Kimlere Hizmet Verdik ve Veriyoruz

Karadağın en eski ve şu ana kadar en büyük sermayeli yatırımı yapmış Türk şirketinde 10 yıl yöneticilik yapmış bulunmaktayız.

Sahibi Türk yatırımcı olan, inşaat malzemeleri ve yapı kimyasalları üreten Mondal Doo firmasının ( http://www.mondal.me) , üretim fabrikasının  alım-satım prosedürünü tamamlamış bulunuyoruz.

Aqualia (http://www.aqualia.com/en/web/aqualia-en) firmasının  Karadağ, Plevlija şehrindeki, atık su arıtma tesisin ince işler taşeronluğunu Mayıs 2018’de tamamlamış bulunmaktayız.

Mondal firmasının Karadağ, Podgorica’da bulunan fabrikasında 1800 m2 kapalı alanı olan çelik konstrüksiyon işini Ocak 2018’de tamamlamış bulunmaktayız.

Karadağ da 2017 yılı içerisinde 50 nin üzerinde şirket kurmuş ve 100 ün üzerinde oturma-çalışma izni almış bulunmaktayız.

Karadag Consulting and Construction şirketi 10 yıldır ülkede büyük yatırımlar yapan şirketlerin üst pozisyonlarında çalışmış Türk ve Karadağlı çalışma arkadaşlarının oluşturduğu bir şirket olup Karadag’da , oturum – çalışma izinleri, yatırım danışmanlığı ve inşaat konularında müşterilerine hizmet vermektedir.